Peníze pro každého snadno a rychle

Půjčky peněz jsou v dnešní době velmi oblíbené. Lidé si půjčují na dovolenou, vybavení bytu, na Vánoce, na Valentýna, na bydlení nebo třeba jen pro vytvoření jakési finanční rezervy. Půjčit si můžete v bance i v nebankovní společnosti nebo třeba u soukromých investorů.

Hitem jsou také půjčky peněz mezi lidmi, tedy peer to peer, kdy se zaregistrujete na portále tyto služby zprostředkující, vystavíte svou poptávku a počkáte, kdo vám nabídne výhodnější půjčky. Přitom můžete využít nabídku více investorů na menší částky najednou. Půjčky peněz bez náhledu do registru nebo bez dokládání příjmů jsou velmi vyhledávané především u méně bonitních klientů nebo začínajících podnikatelů, kteří potřebují rozšířit své podnikání a nemají dostatečnou platební historii.

Lidé se zadlužují čím dál víc. Mnohdy i zbytečně. Jediným důvodem zadlužování by měla být investice do pořízení bydlení nebo na jeho rekonstrukci. Nabídky snadných půjček nás lákají ze všech médií, tak proč si tedy také nepůjčit, když je to tak snadné a rychlé. Když už se pro půjčku rozhodnete, volte vždy ověřenou společnost a pokud možno porovnávejte i parametry a vyberte si ty výhodnější půjčky peněz s nízkým RPSN i splátkami. Předejdete tak velkému zadlužení. Výhodnější bývají bankovní úvěry. Pokud však máte nějaký ten vroubek vůči bance či různým institucím, je získat půjčku u banky problém. Banky sice vaši žádost posoudí individuálně, ale není jisté, že vám půjčku poskytne. Jednodušší je půjčit si u nebankovní společnosti, která nemá tak přísné podmínky pro posouzení vaší bonity a není potřeba dokládat velké množství dokumentů.

Jednou z ověřených společností, která vám půjčí snadno je CreditOn.

Crediton vám poskytne půjčku bez jakýchkoliv okolků. Na poprvé si můžete půjčit až 4000 korun. Vyšší částku vám poskytnou pouze pokud první půjčku splatíte včas a řádně. Crediton je krátkodobá nebankovní půjčka s jednoduchými podmínkami bez složitého podepisování smluv. Stačí se na stránkách Crediton.cz zaregistrovat, odeslat verifikační poplatek ve výši 1 kč a pokud vás vyzvou, je potřeba zaslat i kopii dokladů o příjmu nebo výpisu z účtu. Poté vám je půjčka schválena a ihned odeslána. Peníze můžete mít do 15 minut na svém účtě. Nevýhodou půjčky je RPSN více než 700%. Přesnou výši zjistíte v online kalkulačce při vyplňování žádosti o půjčku. Druhou a další půjčku si můžete vyřídit prostřednictvím sms zprávy. Sami si vyberte výši půjčky a nastavte si datum splatnosti. Samozřejmostí je možnost si půjčku prodloužit. Pro získání půjčky by jste neměli mít exekuci nebo být v insolvenčním rejstříku. K získání půjčky vám postačí občanský průkaz, číslo účtu, telefon a email. Nemusíte shánět ručitele nebo spolužadatele. Zajímavé tipy jak ušetřit na úvěrech naleznete na CoolPůjčky.cz.

Mohlo by se vám líbit...