Půjčka ihned až 400 tisíc

Citibank je součástí skupiny City a řadí se mezi největší finanční společnosti na světě. Skupina byla založena již v roce 1892. V současné době nabízí Citibank v České republice celou řadu bankovních služeb, mezi nimiž nechybí ani rychlé půjčky, internetové bankovnictví či kreditní karty.

Citibank se zaměřuje jak na fyzické osoby, tak i podnikatele, kterým nabízí půjčky až do výše 600 tisíc korun bez ručitele. Vyřízení rychlé půjčky je snadné a rychlé. Žádosti o půjčky jsou zasílány online prostřednictvím internetu. Pro fyzické osoby jsou připraveny půjčky ihned až na 400 tisíc korun. Vyřízení půjčky je zdarma a její vyřízení trvá maximálně 24 hodin.

Citibank nabízí bezúčelné půjčky, přičemž získané finance můžete použít na cokoliv. Penězi máte možnost financovat své závazky, ale i dovolenou či si můžete koupit automobil. Záleží pouze na Vás, na co peníze využijete. Půjčky budete splácet dle splátkového kalendáře, který Vám Citibank sestaví. Využijte výhodných podmínek společnosti a půjčete si peníze ještě dnes. Již nemusíte na nic čekat, protože půjčky jsou v moderní době trendem.

Mohlo by se vám líbit...